O czym opowie Tuwim - konkurs czytelniczy

Opublikowane przez MR w ogłoszenia · 5 Październik 2023
Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4 - 6 szkół podstawowych z terenu gminy Łużna do udziału w gminnym Konkursie Czytelniczym pod nazwą O czym opowie Tuwim.

Celem konkursu jest popularyzacja twórczości Juliana Tuwima, jak również szeroko rozumiana promocja czytelnictwa.
Warunkiem udziału w Konkursie jest dostarczenie wypełnionej Karty Zgłoszenia wraz z załącznikami do 23 października 2023 r. - pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres lub osobiście do biura Organizatora.
Po upływie tego terminu zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Finał Konkursu, w formie testu oceniającego znajomość wybranych utworów Juliana Tuwima, odbędzie się 30 października 2023 o godz. 10.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem!

Do pobrania: