Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną

Opublikowane przez KS w ogłoszenia · 10 Marzec 2023
Wójt Gminy Łużna oraz Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają do udziału w 4. Gminnym Konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną.

W Konkursie, którego celem jest kultywowanie tradycji palm wielkanocnych, mogą wziąć udział pojedyncze osoby, rodziny, szkoły, przedszkola, stowarzyszenia, organizacje oraz instytucje, których miejsce zamieszkania lub siedziba znajduje się w obrębie gminy Łużna.

Warunkiem udziału w Konkursie jest dostarczenie wypełnionej Karty Zgłoszenia do dnia 28 marca 2023 r. (osobiście do GOK w Łużnej lub pocztą elektroniczną na adres: gok@luzna.pl). Po upływie tego terminu zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Finał Konkursu w dniu 2 kwietnia 2023 r. według poniższego programu:

09.45 - zbiórka uczestników w budynku GOK w Łużnej
10:00 - ocena prac konkursowych przez Komisję
10.45 - przejście korowodu z palmami do kościoła parafialnego w Łużnej
11.00 - Msza Święta z poświęceniem palm
12.15 - przejście z palmami do budynku GOK w Łużnej
12.30 - ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród.

Serdecznie zachęcamy do udziału. Mamy nadzieję, że Państwa uczestnictwo przyczyni się do kultywowania pięknej tradycji wykonywania palm wielkanocnych w naszej Gminie.