Aktualności - Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Przejdź do treści

Seniorzy z Bobowej rozbawili łużańską publiczność

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Opublikowane przez MR w wydarzenia · 14 Luty 2023
W piątkowy wieczór 10 lutego 2023 roku, Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej miał zaszczyt gościć członków bobowskiego Klubu Seniora występujących w programie estradowo-kabaretowym pt. WESOŁE JEST ŻYCIE SENIORA… w BOBOWEJ.

Ten pogodny i pełen humoru spektakl zgromadził liczną publiczność, żywo reagującą na sceniczne prezentacje rzęsistymi oklaskami i salwami śmiechu. Wykonawcy, w większości mieszkańcy Bobowej, słynnej z tradycji koronczarstwa klockowego, nie byliby sobą, gdyby do swojego programu nie wprowadzili akcentów związanych z tą dziedziną rzemiosła. Ale przede wszystkim, poprzez autentyczne zaangażowanie się w przygotowanie i wykonanie na scenie mniej i bardziej znanych standardów kabaretowych i estradowych - skeczów, wierszy i piosenek - udowodnili, że w każdym wieku można realizować swoje życiowe pasje i być może wcześniej ukryte talenty aktorskie i wokalne.

Nad przygotowaniem programu czuwał od strony artystycznej Janusz Michalik, a pieczę organizacyjną nad tym projektem sprawuje Stowarzyszenie Twórczości Regionalnej w Bobowej i Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa.Copyright © 2023 Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej * Created by MiroR ™
Wróć do spisu treści