Zapraszamy na seans filmowy

Opublikowane przez HW w wydarzenia · 20 Sierpień 2021
Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej serdecznie zaprasza na plenerowy seans kina rodzinnego, który odbędzie się w sobotę 28 sierpnia 2021 roku, na łużańskim rynku, początek o godz. 19.00. Zaprezentowane zostaną dwa filmy: Czerwone krzesło oraz hit sezonu - Mia i biały lew.

Organizatorzy zapewniają leżaki ale można także zabrać ze sobą koce czy karimaty. Popcorn, chipsy i napoje będą do nabycia w obwoźnym sklepiku.

Projekcja realizowana jest w ramach projektu pn. Pozytywnie zaczytani - cykl działań promujących czytelnictwo w gminie Łużna, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.