Aktualności - Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Przejdź do treści

Zakończenie remontu pomieszczeń GOK w Łużnej

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Opublikowane przez HW w ogłoszenia · 30 Grudzień 2022
Z radością i satysfakcją informujemy, że zakończyły się prace remontowe realizowane w ramach zadania pn. "Remont budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej – 5. etap".

W efekcie przeprowadzonych prac remontowych łużański GOK otrzymał pięknie wyremontowane pomieszczenia pracowni ceramicznej i kuchni, gdzie dzieci będą mogły realizować swoje pasje, a działające stowarzyszania otrzymają funkcjonalne i estetyczne pomieszczenia, w których będą mogły realizować swoje cele statutowe.

Całość zrealizowanego zadania obejmowała wykonanie prac remontowych i modernizacyjnych w piwnicach budynku GOK w Łużnej w tym: wykonanie prac rozbiórkowych, osuszanie i odgrzybianie ścian i posadzek, a następnie przeprowadzenie prac remontowych i modernizacyjnych w pomieszczeniach znajdujących się w piwnicach budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej tj. pracowni ceramicznej oraz kuchni, przeprowadzenie remontu klatki schodowej do piwnicy, wykonanie dodatkowego wejścia zewnętrznego do piwnicy wraz z wykonaniem schodów i barierek, dostawę i montaż ościeżnic i drzwi, a także położenie płytek ceramicznych w części korytarza i na schodach, malowanie ścian i sufitów, oraz modernizację instalacji elektrycznej, gazowej, wodnokanalizacyjnej i centralnego ogrzewania.

Na realizację w/w zadań Gminny Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kwocie 150 tys. zł. Pragniemy serdecznie podziękować za otrzymaną pomoc.

Copyright © 2023 Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej * Created by MiroR ™
Wróć do spisu treści