Aktualności - Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Przejdź do treści

Wyniki konkursu plastycznego "Wolność 1920"

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Opublikowane według MR w wydarzenia · 16 Październik 2020
We wrześniu br. odbył się konkurs plastyczny realizowany w ramach projektu pn. „Wolność 1920 - pamiętam komu zawdzięczam", którego organizatorami byli Wójt Gminy Łużna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej. Program uzyskał dofinansowanie ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej".
Celem konkursu było propagowanie, poszerzanie i ugruntowanie wiedzy i doświadczeń związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości, kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich dzieci i młodzieży, a także rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych.
Do Konkursu zgłoszono 48 prac, które oceniła Komisja Artystyczna według zasad zapisanych w regulaminie Konkursu, oraz przyznała nagrody i wyróżnienia.
Organizatorzy składają wszystkim uczestnikom serdeczne gratulacje i podziękowanie za udział w tegorocznym konkursie, a także ich rodzicom, opiekunom i nauczycielom.Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022
w ramach Programu Dotacyjnego Koalicje dla Niepodległej #wiktoria 1920
Copyright © 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej * Created by MiroR ™ Design Studio
Wróć do spisu treści