Aktualności - Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Przejdź do treści

Sieć na kulturę

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Opublikowane według HW w ogłoszenia · 7 Kwiecień 2021
Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w projekcie pn. "Sieć na kulturę w podregionie nowosądeckim".
Celem projektu jest przede wszystkim rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w grupach wiekowych od 10 do 14, i od 15 do18 lat, a także wyposażenie GOK w sprzęt niezbędny do prowadzenia warsztatów.
Zachęcamy do uczestnictwa w projekcie, w ramach którego zorganizowane będą bezpłatne zajęcia dotyczące nabycia lub pogłębienia kompetencji medialnych oraz zagadnienia bezpieczeństwa w sieci Internet. Warsztaty prowadzone będą w formie online, na platformie Teams, dwa razy w tygodniu po 2 godziny. Łącznie zaplanowano 30 godzin warsztatowych. Zajęcia rozpoczną się 19 kwietnia.
Głównym celem warsztatów będzie poznanie wielu ciekawych funkcji jednej z najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych, oraz nauka jak zabezpieczyć swoją prywatność w sieci.
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 17 kwietnia, pod nr tel. 509054910 lub e-mail: gok@luzna.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu do udziału w projekcie zadecyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo na stronie www.siecnakulture.pl. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".Copyright © 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej * Created by MiroR ™ Design Studio
Wróć do spisu treści