Powiatowy Konkurs Czytelniczy

Opublikowane według MR w wydarzenia · 8 Marzec 2020
Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach i Gminna Biblioteka Publiczna w Łużnej zapraszają uczniów klas 3–5 szkół podstawowych do udziału w Powiatowym Konkursie Czytelniczym "Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy".
Tematem tegorocznej edycji Konkursu będzie fabuła czterech wybranych książek autorstwa Justyny Bednarek. Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch etapach. Zgłoszenia do jego udziału należy dostarczyć osobiście do Gminnej Biblioteki Publicznej w Łużnej [uczniowie szkół z terenu gminy Łużna] do 20 marca 2020 roku [piątek]. Eliminacje do Konkursu odbędą się 16 kwietnia 2020 roku [czwartek] w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łużnej.
Finał Konkursu odbędzie się 4 czerwca 2020 roku [czwartek] w godz. 10.00–11.00 w MBP w Gorlicach. Rozstrzygnięcie Konkursu i rozdanie nagród odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem!

Dokumenty do pobrania: