Aktualności - Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Przejdź do treści

Ogłaszamy nabór na warsztaty techniki scenicznej

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Opublikowane według HW w ogłoszenia · 31 Sierpień 2020
Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej serdecznie zaprasza osoby zainteresowanie techniką sceniczną do udziału w warsztatach, podczas których uczestnicy poznają możliwości wykorzystania technik uatrakcyjniających widowiska sceniczne.
Przedstawione zostaną zagadnienia z zakresu nowoczesnych technologii nagłośnienia sceny, a także gry światłem oraz zastosowania efektów specjalnych. Warsztaty poprowadzi wykwalifikowany instruktor, który zademonstruje uczestnikom jakie technologie wykorzystuje współczesna scena.
Warsztaty realizowane będą w ramach zadania pn. Świat jest teatrem, aktorami ludzie – cykl działań związanych z teatrem dla społeczności Gminy Łużna, którego celem jest aktywizowanie twórcze uczestników projektu, a także stymulowanie kreatywności i podniesienie kompetencji artystycznych, kulturowych i twórczych mieszkańców gminy Łużna.
Na realizacje zadań projektowych Gminny Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
W ramach realizacji projektu zorganizowano warsztaty krawieckie z zakresu projektowania i szycia strojów scenicznych. Obecnie trwają warsztaty teatralne, w najbliższym okresie planowany jest wyjazd na spektakl do teatru w Krakowie. Zaplanowano także zwiedzanie teatru oraz spotkanie z aktorami.
Zwieńczeniem całości projektu będzie wystawienie finałowego spektaklu teatralnego pt. Casting, przygotowanego przez uczestników warsztatów teatralnych.

Zgłoszenia udziału w warsztatach można składać osobiście w GOK w Łużnej oraz telefonicznie pod nr 183543026 ; kom. 509054910.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Copyright © 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej * Created by MiroR ™ Design Studio
Wróć do spisu treści