Aktualności - Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Przejdź do treści

Kultura na wyższym poziomie - zakończenie projektu

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej
Opublikowane według HW w ogłoszenia · 24 Grudzień 2020
Z ogromną satysfakcją informujemy, że dobiegły końca prace remontowe i modernizacyjne prowadzone w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej, w ramach zadania „Kultura na wyższym poziomie - remont i adaptacja pomieszczeń II piętra w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej”, którego celem było stworzenie odpowiednich warunków do prowadzenia działalności kulturalnej oraz poprawa estetyki wnętrza budynku.
Wśród wykonanych robót na drugim piętrze budynku zawarł się remont ścianek działowych, podłóg i sufitów, modernizacja instalacji elektrycznej i wodnokanalizacyjnej, adaptacja jednego z pomieszczeń na sanitariaty, wymiana drzwi, położenie płytek ceramicznych i paneli podłogowych oraz malowanie ścian.
Zupełnie nowe, estetyczne i nowoczesne oblicze zyskał także korytarz wraz z holem przed głównym wejściem na salę widowiskową. Tutaj wymieniono drzwi i oświetlenie, zamontowano gablotę, a na ścianach położono płytki imitujące cegłę oraz zamontowano powietrzną kurtynę cieplną nad wejściem do budynku.

Pomimo trudności spowodowanych panującym stanem epidemii wykonawcy remontu: firma WITEX z Siołkowej oraz Zakład Remontowo - Budowlany Andrzeja Kusia z Biesnej zakończyli prace w terminach określonych w umowach.
Na realizację tego zadania Gminny Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kwocie 62.000 zł. To już kolejna, otrzymana w tym roku dotacja otrzymana od MKiDN. Pragniemy tą drogą serdecznie podziękować za otrzymane wsparcie, bez którego realizacja prac remontowych byłaby niemożliwa.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
Copyright © 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej * Created by MiroR ™ Design Studio
Wróć do spisu treści