Konkurs na utwór poetycki - aktualizacja - Aktualności - Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej

Konkurs na utwór poetycki - aktualizacja

Epidemiczna rzeczywistość pokrzyżowała nam nieco tegoroczne zamierzenia kulturalne i artystyczne. Z tego powodu musieliśmy wprowadzić niezbędną korektę w regulaminie Konkursu Poetyckiego, ogłoszonego w marcu br.
Aby poznać zaktualizowane zasady i terminarz Konkursu prosimy o przeczytanie zamieszczonego poniżej Regulaminu.

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie na utwór poetycki, o tematyce związanej z odzyskaniem przez Polskę niepodległości, ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia bitwy o wzgórze Pustki, która miała miejsce podczas I wojny światowej, 2 maja 1915 r.