Koncert online dla gorlickich bohaterów

Opublikowane według HW w wydarzenia · 8 Maj 2020
Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej zachęca mieszkańców gminy Łużna, a także sympatyków łużańskiej kultury na całym świecie do wzięcia udziału w organizowanym online koncercie charytatywnym poświęconym naszym gorlickim bohaterom – lekarzom, pielęgniarkom, salowym, ratownikom medycznym oraz wszystkim osobom, które bronią nas przed epidemią COVID 19. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 maja początek o godz. 20.00. Obok naszych lokalnych muzyków wystąpią także znane gwiazdy ogólnopolskiej estrady. Wydarzenie transmitowane będzie za pośrednictwem Facebooka oraz You Tube. Serdecznie zapraszamy do oglądania i jak zwykle liczymy na Waszą hojność!