Artystyczny maraton grupy teatralnej

Opublikowane według HW w ogłoszenia · 8 Marzec 2022
Ubiegły weekend 4-6 marca to był dla zespołu teatralnego działającego przy GOK prawdziwy artystyczny maraton! W piątek wieczorem teatr gościł z komedią A. Fredry pt. "Pan Jowialski" w Gorlickim Centrum Kultury, w sobotę przed południem uczestniczył w Konkursie Teatrów Amatorskich w Jabłonce, a wieczorem wystawił ten spektakl w naszym GOK podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet.

Mamy też znakomitą widomość z ostatniej chwili! Zespół teatralny wziął udział w 9. Małopolskim Konkursie Teatrów Amatorskich "Posiady Teatralne na Orawie" w Jabłonce. Wśród znakomitej konkurencji szesnastu doświadczonych teatrów amatorskich z całej Małopolski nasz debiutujący "Pan Jowialski" otrzymał wyróżnienie.
Jak na debiutantów, to naprawdę jest to duże osiągnięcie! Gratulacje dla Aktorów oraz Pani Reżyser! Brawo! Tak trzymać!